sobota, 16 maja 2015

Witam was wszystkich!

Mam na imię Luiza. Tyle wystarczy. Będę tutaj pisać opowiadanie, ale nie takie jak wszyscy: o sławnych osobach albo o zmyślonych rzeczach. Moje opowiadanie będzie w pewnym stopniu wymyślone, oczywiście, ale niektóre sytuacje, które się tutaj pojawią, przytrafiły mi się w prawdziwym życiu. Dość tego pisania. Czekajcie na opis postaci i pierwszy rozdział ;)
Narka xx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz